Aktualności

W naszej pracy dążymy do ciągłego ulepszania oferowanych metod leczenia, aby były one maksymalnie skuteczne  i przyjazne pacjentom.

 

Nowoczesna stomatologia bezwzględnie wymaga profesjonalnego sprzętu stomatologicznego. W swej pracy korzystamy z wysokiej klasy profesjonalnego mikroskopu stomatologicznego firmy ZEISS oraz zaawansowanego systemu używanego do leczenia endodontycznego. Mikroskop w stomatologii jest nieodzownym narzędziem do przeprowadzania trudnego i wymagające leczenia endodontycznego, ale także mikrochirurgii stomatologicznej. Pozwala nam to przeprowadzać zaawansowane zabiegi z zakresu endodoncji w tym powtórne leczenie kanałowe , usunięcie odseparowanych narzędzi z kanałów zęba , zamykania perforacji itp..

 

Nasza praktyka wyposażona jest także w profesjonalne urządzenie CEREC  Cadcam służące do wykonywania estetycznych rekonstrukcji powierzchni zębów (koron protetycznych oraz wkładów koronowych). CEREC umożliwia nam zaprojektowanie i wykonanie w krótkim czasie indywidualnych, ceramicznych rekonstrukcji zębów bez udziału technika protetycznego. Główną zaletą tej technologii jest możliwość wykonania całego zabiegu w gabinecie stomatologicznym w ok. godzinę oraz dokładniejsze dopasowanie w zgryzie i lepszy wygląd estetyczny niż przy tradycyjnych rekonstrukcjach.

 

Używamy kolorowe wypełnienia zębów mlecznych Twinky star – każde dziecko wybierze u nas swój ulubiony kolor.